خرید سگ

شما می توانید با خرید سگ یک تجربه با ارزش برای خود رقم بزنید. با خرید سگ می توانید وفاداری و عشق را تجربه کنید. اگر شما اکنون به فکر خرید سگ هستید باید قبل از انجام این کار اطلاعات دقیقی از انواع نژاد سگ و شرایط نگهداری آن ها بدانید تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید. در نتیجه قبل از خرید سگ باید تحقیقات خود را به طور کامل انجام دهید و بدانید شما برای چه هدفی اقدام به خرید سگ می کنید و چه ویژگی هایی برای شما مهم است؟ در ادامه با ما همراه باشید تا به شما دوستداران حیوانات خانگی توضیح دهیم چگونه از یک پت شاپ معتبر سگ خریداری کنید،چگونه بهترین نژاد سگ را انتخاب کنیم و چه نژاد سگی برای ما مناسب است.

انواع نژاد سگ

انواع نژاد سگ

امروزه مردم بیشتر به زندگی با سگ علاقه دارند. از آنجایی که احساس مثبت آرامش و انرژی در اطراف سگ بسیار مطلوب است، نیاز به سگ و توله سگ افزایش یافته است. اما کم نیستند افرادی که بدون در نظر گرفتن ویژگی های هر نژاد و بدون سنجش وضعیت مدیریت سگ ها اقدام به خرید این حیوانات خانگی زیبا می کنند. برای این افراد قیمت سگ مهم ترین چیز است و حتی گاهی بدون در نظر گرفتن بودجه نگهداری به خرید سگ فکر می کنند. در ادامه با ما باشید تا انواع نژاد سگ را به شما معرفی کنیم.

سگ هاسکی​

• سگ هاسکی

این سگ ها می خواهند دوست همه باشند و می توانند با بیان احساساتشان شما را گیج کنند. هاسکی های سیبری روحیه ای آزاد و بازیگوش دارند و به دلیل انرژی زیاد و نیاز به تحرک نیاز به تغذیه خوب و ورزش منظم دارند تا از رفتارهای مخرب و خستگی دوری کنند. هاسکی ها سگ های بسیار خوبی برای ورزشکاران و ماجراجویانی هستند که می خواهند با حیوانات خانگی خود از فعالیت در فضای باز لذت ببرند.

• نژاد گلدن رتریور

این نژاد دارای پوشش مویی بلند و بسیار جذاب هستند. اگر می خواهید این نژاد را خریداری کنید باید به طور منظم این سگ ها را شانه کنید و دندان های آن را مسواک بزنید. این سگ ها کاملا خستگی ناپذیر هستند و می توانند ساعت ها در پارک بازی کنند یا در کنار صاحب خود قدم بزنند. آنها یکی از بهترین نژادهای سگ در آمریکا هستند. برای خرید سگ گلدن رتریور کافی است به وب سایت arsasks.ir مراجعه کنید.

نژاد گلدن رتریور
نژاد ژرمن شپرد

• نژاد ژرمن شپرد

ظاهر این نژاد کاملا ترسناک است و نسبت به غریبه ها می توانند واکنش نشان دهند برای کسانی که به دنبال همدم هستند می تواند یک گزینه عالی باشد. این سگ ها به صاحب خود بسیار وفادار هستند، و نیاز به توجه زیادی دارند. این سگ ها کاملا باهوش هستند. برای اینکه سگ ژرمن شپرد شاد باشد نیاز به بازی و تمرین زیاد دارد.

• نژاد شیبا اینو

شیبا اینو کاملا یک نژاد باهوش و مستقل است که ظاهری شبیه به گربه دارد. این حیوان بسیار سریع است و میل زیادی به شکار دارد. این سگ ها به تمیزی خود بسیار اهمیت می دهند اگر با این سگ به اندازه کافی بازی کنید و انرژی آن ها را کاملا تخلیه کند رفتارهای خوبی از خود نشان می دهد و صاحب خود را اذیت نمی کند. این سگ ها برای کسانی که به دنبال یک سگ بازیگوش هستند، مناسب است.

نژاد شیبا اینو
نژاد بول باستیف

• نژاد بول باستیف

این نژاد کاملا باهوش است و عاشق مستقل بودن است ،اما کاملا مطیع و آماده خدمت است. این ویژگی های سگ با داشتن جثه بزرگ می تواند به یک سگ نگهبان عالی برای شما تبدیل شود. البته باید بدانید این سگ ها برخلاف نژاد ژرمن شپرد به توجه زیادی احتیاج ندارند و خاصیت مستقل بودن دارند. این سگ ها برای شاد بودن تنها به کمی ورزش و تحرک نیاز دارند و در کل سگ های آرامی هستند. شما این نژاد را به دلیل آرام بودن می توانید در داخل آپارتمان نگهداری کنید و بهترین سگ برای نگهداری درون خانواده است.

• نژاد پامرانین

این نژاد پشمالو بسیار جذاب و پرانرژی است اما سگ های وابسته ای نیستند به همین دلیل می تواند چند ساعت تنها در خانه زندگی کنند و برای کسانی که شاغل هستند مدتی در خانه نیستند کاملا مناسب است. آنها انرژی زیادی دارند و هر هفته نیاز به مسواک زدن و حمام کردن دارند. آنها می ‌توانند سرسخت و پر سر و صدا باشند، بنابراین آموزش برای مدیریت این نوع نژاد ضروری است.

نژاد پامرانین
نژاد شیتزو

• نژاد شیتزو

این سگ به راحتی ارتباط خوبی با همه برقرار می کند. این نژاد کاملا باهوش است و به خوبی با حیوانات دیگر کنار می آید. این سگ تحمل گرما را ندارد و به پیاده روی زیاد برای شاداب بودن احتیاج دارد.

• نژاد چاپینیز

این نوع نژاد یک انتخاب خوب برای مبتلایان به آلرژی است. این نوع نژاد مانند انسان دچار مشکل آفتاب سوختگی می شوند دلیل این مشکل این است که این نژاد به سختی روی بدن خود پشم یا مو دارد و باید در برابر نور خورشید باید محافظت شوند. نژاد چاپینز کاملا بغلی است و نیاز به نوازش کردن توسط صاحب خود دارد. اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید همیشه سگ خود را در آغوش بگیرید این نژاد می تواند برای شما مناسب باشد. این سگ ها بیشتر توسط خانم ها خریداری می شوند.

نژاد چاپینیز

چگونه بهترین نژاد سگ را برای خود انتخاب کنیم؟

مراقبت طولانی مدت از سگ نیاز به هزینه های مالی خواهد داشت. قبل از خرید سگ و انتخاب نژاد شما باید به دو فاکتور مهم پول و احساسات که نیاز هر سگ و نژادی است حتما توجه کنید. شما قبل از انتخاب نژاد سگ و قبول کردن آن به عنوان فرزند خود باید به این سوالات فکر کنید. آیا شما یک فضای کافی برای نگهداری سگ دارید؟ آیا می توانید از عهده هزینه های مالی دامپزشکی و خرید غذای خشک بر بیایید؟ آیا وقت مراقبت و بازی با سگ را دارم؟ آیا این وظایف را می توانم چندین سال به اندازه طول عمر یک سگ انجام بدهم؟ اگر برای پاسخ تمامی این سوالات هیچ مشکلی ندارید و به راحتی می توانید این کارها را انجام دهید حالا نوبت این است که تصمیم بگیرید چه نژادی برای شما مناسب است. عواملی که قبل از انتخاب نژاد باید در نظر گرفت اندازه سگ، سطح فعالیت و نحوه نگهداری از آن نژاد است. شما با بررسی این موضوعات می توانید بهترین نژاد را برای خود تهیه کنید.

کدام نژاد سگ برای شما مناسب است؟

اگر می خواهید یک نژاد مناسب برای نگهداری انتخاب کنید باید به فاکتورهای زیر توجه ویژه ای داشته باشید تا بعد از خرید سگ با مشکل مواجه نشوید.

  • اولین موضوعی که باید بدانید کدام نژاد برای شما مناسب است باید بدانید هدف شما برای خرید سگ چیست. باید بدانید شما سگ را برای نگهبانی دادن می خواهید یا اینکه قصد بازی کردن با سگ را دارید. ممکن است هر سگی برای هدف شما مناسب نباشد و باید در مورد نژادهای مختلف تحقیقات کافی انجام دهید. سگ های نگهبان مثل ژرمن و دوبرمن هستند.
  • اگر می خواهید یک نژاد مناسب برای خود داشته باشید حتما باید به اندازه محل زندگی خود توجه کنید. آیا در یک خانه ویلایی زندگی می کنید یا در یک آپارتمان کوچک. باید بدانید که فضای شما مناسب نگهداری یک سگ بزرگ است یا یک سگ کوچک آپارتمانی مثل پامرانین یا شیتزو.
  • مورد بعدی برخی از سگ ها مانند هاسکی، ساموید و باکسر به هیچ وجه گرما را تحمل نمی ‌کنند و برای مناطق سردتر مناسب تر هستند به همین دلیل برای اینکه بدانید چه نژادی برای شما مناسب است باید شرایط اقلیمی خود را در نظر بگیرید.
  • موضوع بسیار مهم بعدی در انتخاب نژاد مناسب برای شما، شرایط کاری و اوقات فراغت شما است. برخی از انواع سگ ها از شما می خواهند که در طول روز زمان زیادی را با آنها بگذرانید و اگر برای مدت طولانی در خانه تنها بمانند، ممکن است افسرده شوند.
  • اگر می خواهید یک نژاد مناسب برای خود انتخاب کنید حتما به میزان فعالیت سگ باید توجه ویژه ای داشته باشید. اگر شما فرد پر انرژی هستید حتما باید یک سگ با انرژی بالا برای خود تهیه کنید زیرا یک سگ کم انرژی می تواند صاحب سگ را خسته کند و برعکس.

قیمت سگ

اصلی ترین عامل هنگام خرید سگ و قیمت آن که تاثیر زیادی دارد نژاد آن است. سگی که دارای شجره نامه کافی باشد و از والدین اصیل متولد شده باشد، گرانتر از سگ های مخلوط یا چند نژادی است. حتماً از مکان یا شخصی که از او سگ می خرید عکس والدین سگ را بخواهید تا بدانید اصیل است یا خیر. زیرا تشخیص اصلی بودن نژاد از تولگی کار سختی است.

توله سگ ها بسیار بازیگوش هستند و انگیزه زیادی برای یادگیری دارند همین علت باعث می شود قیمت آن ها از سگ های بالغ و مسن بیشتر باشد. از دیگر عوامل موثر بر قیمت سگ سلامت و واکسینه شدن سگ است و سعی کنید سگ خود را از محلی تهیه کنید که به صورت کامل واکسینه شده باشد و دارای گواهی سلامت باشد. تمامی نژادهای مجموعه آرساس arsasks.ir زیر نظر مستقیم بهترین دامپزشک است. انواع نژادهای موجود در این مجموعه فاقد هرگونه بیماری یا مریضی هستند.

قیمت خرید سگ

خرید سگ از مجموعه آرساس

آرساس یک مرکز کاملا مجهز، بزرگ و معتبر برای خرید انواع نژاد های سگ آپارتمانی و نگهبانی با تضمین بهترین قیمت و اصل بودن نژاد است. پرورش دهندگان مجموعه آرساس سگ های خود را با بالاترین استانداردها و بهترین شرایط پرورش می دهند و می فروشند. ما در این مجموعه مفتخر هستیم که سگ مورد نظر خود را با تضمین سلامت و اصالت به راحتی خریداری کنید. خرید سگ از مجموعه آرساس زیر نظر دامپزشک است و به شما عزیزان هنگام خرید سگ گواهی سلامت داده می شود.  طبق گارانتی و گواهی سلامت ارائه شده عزیزان می توانند پس از خرید سگ جهت معاینه بهداشتی در خصوص بیماری های ویروسی به کلینیک دامپزشکی مراجعه نمایند تا خیالشان از این موضوع آسوده شود.

برای خرید سگ می توانید از طریق دکمه زیر با ما در تماس باشید.